• Zimowisko 2023

• Ferie zimowe to najlepszy czas wypoczynku dla wszystkich dzieci.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ziemi Żuławskiej w Przejazdowie również przekonały się o tym, uczestnicząc w Zimowisku organizowanym w szkole.

Frekwencja mocno dopisała.

Dzieci angażowały się we wszystkie zajęcia i proponowane atrakcje. Warsztaty z wykorzystaniem gipsu oraz gliny, wycieczka do Muzeum Iluzji „DeJaVu”, zajęcia plastyczno-techniczne, spacer po Gdańskiej Starówce, wyjazd do kina na film pt. „Kot w butach”, ozdabianie bawełnianych torebek … to jedne z wielu zajęć, które wypełniły pięć dni wspólnej zabawy.

Ogromne podziękowania za opiekę i Mega zaangażowanie dla pani Wioli, Olimpii i Małgosi, które czuwały nad bezpieczeństwem obydwu grup zimowiska i dbały o zadowolenie uczestników.

To był bardzo dobry czas integracji, wspólnej zabawy, fantastyczna lekcja współpracy w zespole przy tak bardzo zróżnicowanym wieku.

Gratulujemy uczestnikom i zapraszamy do relacji fotograficznej.